MTB: vreemde schade achteras SLX 12-speed

Plaats reactie
Zilvermeeuw
Mountainbiker
Mountainbiker
Berichten: 2
Lid geworden op: zo 1 november 2020, 14:10

zo 28 februari 2021, 14:11

Hi, iemand met kennis van achterassen een idee wat de oorzaak van deze slijtage schade aan de achteras kan zijn? Ik kom zelf niet verder dan modder/zandmeuk die via de cassette-afsluitring naar binnen is gekropen en daar lekker z'n slijpwerk heeft gedaan. De afsluitring zelf is ook zo goed als naar de haaien...

Nieuwe as (of hele naaf) zal het wel worden, vrees ik.

dank!

Afbeelding

Afbeelding
Crapton
Elite Mountainbiker
Elite Mountainbiker
Berichten: 1745
Lid geworden op: za 28 juni 2008, 12:59
Mijn mountainbike: Scrött Chiner, Scrött 650b

zo 28 februari 2021, 19:28

Lijkt net alsof het outboard lager van je hub helemaal weg is? Hoort daar geen afdicht dop te zitten, is die gaan meedraaien en vreten?

Me dunkt dat je er tijdens het fietsen iets van gevoeld moet hebben. Slecht schakelen, moeilijk terugtrappen oid.
Da bikez: Scrött Chiner & Scrött 650b
Plaats reactie